Christmas Island

Görünüm listeleri

Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Christmas Island

Christmas Adası'nda satılık emlak

Noel Adaları'nda satılık bir mülk taşımak ve satın almak ister misiniz?

Christmas Adası, Endonezya'nın güneyinde Hint Okyanusu'nda bulunan ve siyasi olarak Avustralya'ya ait olan küçük bir adadır. Başkent Flying Fish Cove'dur.

Christmas Adası, Batı Avustralya'da, Perth'in 2.600 km kuzeybatısında bulunan Hint Okyanusu'nda bir noktadır. Bir Avustralya bölgesi olmasına rağmen, en yakın komşusu 360 km uzaklıktaki Java'dır.

 

Hint Okyanusu'nun Galapagos'u olarak bilinen Christmas Adası, gezegende başka hiçbir yerde bulunmayan en az 24 türe ev sahipliği yapıyor: diğer Avustralya koruma alanlarından daha fazla. Bunlar, hayattaki en büyük deniz kuşlarını ve adanın kızıl kara yengecini içeriyor. Bu yengeç, son zamanlarda doğa bilimci Sir David Attenborough tarafından tüm zamanların en büyük on doğal deneyiminden biri olarak oylanan olağanüstü yıllık göçüdür.

Flying Fish Cove'daki Chrismas Adası'nda satılık mülk satın almak, kiralamak veya yatırım yapmakla ilgileniyor musunuz?, Christmas Adası'nda satılık mülk satın almak için doğru banliyösünü seçmenin kolay olmadığını biliyoruz.

 

Flying Fish Cove tarafından sunulan yaşam tarzının anlaşılmasını sağlamak için, güvenli ve bilinçli bir karar vermenize yardımcı olmak için ilgili tüm pazar bilgilerini, temel gerçekleri, demografik bilgileri ve istatistikleri bir araya getirdik.

2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB